Detajet e prones

TRS-0618-1176 Shitet lokal ne zonen e Bllokut - Tirane

Property ID : TRS-0618-1176

Shitje 6,500 Euro m2 - Bar

 Shitet lokal ne zonen e Bllokut
Ka nje siperfaqe prej 113.3 m2 siperfaqe e brendeshme me hipoteke, nga te cilat 81m2 eshte me hipoteke apartament dhe 32.3 m2 eshte me hipoteke njesi
dhe nje verande prej 40 m2 ne shfrytezim dhe fasede me pamje ballore prej 7.5 m .
Mundesi e mire investimi dhe cmim okazion

Cmimi i shitjes 6500 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme