Detajet e prones

TRS-0618-1178 Shitet apartament 3+1 ne Fresk te rruga e teleferikut - Tirane

 • 22
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21

Property ID : TRS-0618-1178

Shitje 105,000 Euro - Apartamente 3+1
200 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ne Fresk te rruga e teleferikut
Ka siperfaqe totale 180 m2, verande 65 m2.
Me hipoteke ka 115 m2 .
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri , kati i fundit
Soxhorno dhe nje dhome gjumi jane te mobiluara me te reja ,jane te pajisura me kondicioner ,ndersa 2 dhoma jane bosh qe te mobilohen sipas deshire se klientit.
Ka nje orientim veri–lindje–perendim me ndricim natyral gjithe kohes .
Eshte ne nje zone mjaft te qete .
Cmimi i shitjes 105.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme