Detajet e prones

TRS-0618-1201 Shitet kati i dyte dhe i trete i nje Rezindece ne Segmentin Tirane-Ndroq - Tirane

 • `107
 • 22
 • 28
 • 49
 • 50
 • 51
 • 57
 • 64
 • 67
 • 78
 • 88
 • 90
 • 96
 • 97
 • 115

Property ID : TRS-0618-1201

Shitje 1,150 Euro m2 - Apartamente 3+1
1300 m26 Dhoma Gjumi5 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten Kati i dyte dhe i trete i nje Rezindece te nderuar brenda nje trualli me siperfaqe prej 1300 m2
Siperfaqja e apartamentit te katit te dyte eshte 349.1 m2 e organziuar ne soxhorno te madhe me 4 veranda me orinetim 360 grade , ambjent gatimi dhe ngrenje , dy tualete dhe 3 dhoma gjumi , e areduar dhe e mobiluar ne menyre bashkekohore, ne stilin gur , dru dhe tulle .Cmimi i shitjes 1150 euro/ m2 mund te shitet dhe e ndare ne dy apartamente 2+1 me siperfaqe secila 174.55 m2 secila me dy ballkone dhe me nga nje tualet , por tualet mund te shtohen , pasi ne gjithe siperfaqen e apartamentit jane 16 pika shkarkimi dhe furnizimi.

Siperfaqja e apartamentit te katit te trete eshte 333.2 m2 e organziuar ne soxhorno te madhe me 4 veranda me orinetim 360 grade , ambjent gatimi dhe ngrenje , dy tualete dhe 3 dhoma gjumi , e areduar dhe e mobiluar ne menyre bashkekohore, ne stilin gur , dru dhe tulle .Cmimi i shitjes 1150 euro/ m2 mund te shitet dhe e ndare ne dy apartamente 2+1 me siperfaqe secila 166.6 m2 secila me dy ballkone dhe me nga nje tualet , por tualet mund te shtohen , pasi ne gjithe siperfaqen e apartamentit jane 16 pika shkarkimi dhe furnizimi.
Ne kete rezidence mund te jetojne 3 familje ne rast se nuk ndahen kati i dyte dhe i trete , ose 5 familje neqoftese kati i dyte dhe i trete ndahen ne 4 apartamente. Bodrumin dhe katin e pare e mban vet i zoti i prones.
Egziston mundesia e shfrytezimit te ambjenteve te perbashketa si pishina , ambjentet e gjelberuara.
Ne ambjentet e perbashketa mund te parkohen 10 deri ne 12 makina per te gjitha familjet
Ndodhet , prane Rruges nacionale , segmenti Tirane-Ndroq

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme