Detajet e prones

TRR-1015-282 Bar-kafe, vinoteke me qera ne Tirane te Re - Tirane

Property ID : TRR-1015-282

Dyqane me qera, Qera 1,300 Euro /muaj - Dyqan
90 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe, vinoteke me qera ne Tirane te Re.
Pozicionohet ne nje nga zonat e zhvilluar te Tiranes, buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 90 m2 me fasade xhami dhe nje arredim komfort me arkitekt me vlere te konsiderueshme.
Ambjenti ka nje aktivitet te ngritur prej 15 vjetesh me klientele te rregullt.
Cmimi 1300 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme