Detajet e prones

TRS-1015-285 Shitet apartamenent 2+1 tek kompleksi Homeplan, te klubi i partizanit - Tirane

  • 2
  • 6
  • 9

Property ID : TRS-1015-285

Apartamente ne shitje, Shitje 1,600 Euro /m2 - Apartamente 2+1
107.4 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartamenent 2+1 tek kompleksi Homeplan, te klubi i partizanit 
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri pjese e nje kompleksi te mireorganizuar.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107.4 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine, 2 dhoma gjumi, paratualet, tualet me dritare dhe ballkon te madh.
Ofrohet totalisht e mobiluar, me kuzhine te kompletuar dhe moderne , kondicionere etj.
Punimet e brendshme jane punim extra ku njera nga dhomat e gjumit eshte e shtruar me parket , me orientim nga jugu-perendim me ndricim dhe drite natyrale gjate gjithe dites.
Pozicionohet ne  kompleksin Homeplan  i cili ka cilesi te larte ne ndertim me 2 ashensore, siguri, administrim dhe brendesi te tij do te gjeni te gjitha fasilitete per nje jete sa me komode,me ambjente shplodhese si lulishte, shatervan dhe me parkime nentokesore duke shmangur levizjen e makinave ne brendesi te kompleksit.
Me hipoteke.

Shitet e mobiluar
I zoti e mban me qera 300 euro/muaj me kontrate 1 vjecare, pagesa e cila behet cash per afatin 1 vjecar.

Cmimi 1600 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme