Detajet e prones

TRS-1015-293 Kompleks me qera ne Linze - Tirane

  • 11998492_133962503617430_2009656971_n
  • 11998492_133962503617430_2009656971_n
  • 11998446_133963156950698_1697670038_n
  • 11994400_133963210284026_1867092444_n
  • 11994389_133963280284019_1755109834_n
  • 11938237_133963133617367_1606759038_n
  • 11824004_133962486950765_867617758_n
  • 11997373_133962590284088_335162783_n

Property ID : TRS-1015-293

Qera 4,000 Euro /muaj - Kompleks
900 m224 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera nje kompleks me kushte hotelerie me projekt per tu bere qender kujdesi per te moshuar(azil).
Kompleksi ka siperfaqe ndertimi prej 900 m2 te organizuar ne:
-Kati i 1-re bar-restorant, lavanderi dhe 6 dhoma..
-Kati i dyte dhe i trete me siperfaqe totale prej 570 m2 kane 18 dhoma.
Shtrihet ne nje truall prej 700 m2, te gjelberuar duke ju ofruar ambjente shplodhese, qetesine dhe ajrin e paster.
Ndodhet ne Linze ne nje zone larg zhurmave te qytetit ne harmoni me natyren.
Me hipoteke.
E pershtatshme hotel, azil, bar restorant etj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme