Detajet e prones

TRS-1015-298 Apartament 2+1 ne shitje tek Selvia - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-1015-298

Apartamente ne shitje, Shitje 140,000 Euro - Apartamente 2+1
114 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Selvia.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114 m2 ku 101.17 m2 jane siperfaqe e brenshme dhe 12.83 m2 siperfaqe e jashtme.
Ambjenti eshte organizuar ne: sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Punimet e brenshme jane teper cilesore ku mund te permendim: dhomat te shtruara me parket, dritaret dopio xham te pajisura me grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin, kuzhine e kompletuar me sobe, lavastovilje etj.
Me orientim lindje-perendim ambjenti eshte i ndricuar nga drita natyrale gjate gjithe dites.
Pallati eshe i ri me standarde duke ju ofruar siguri, administrim, ashensore dhe mundesi parkimi.
Pozicionohet ne nje zone te preferuar nga qytetaret me akses ne rrugen e Dibres, rrugen Siri Kodra dhe vetem disa metra larg Qendres se Tiranes.
Me hipoteke.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme