Detajet e prones

TRS-1015-299 Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRS-1015-299

Apartamente ne shitje, Shitje 950 Euro /m2 - Apartamente 3+1
122 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa.
Ndodhet ne katin e 6-te ne pallat te ri prane Qendres Linkoln tek Pazari i Ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 122 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualet , koirdor dhe ballkon.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar.
Me orientim Veri-perendim me ndicim natyral gjate gjithe dites.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim dhe siguri.
Ndodhet vetem disa metra larg Qendres se Tiranes.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme