Detajet e prones

TRS-1015-300 Apartament 2+1 ne shitje tek Liqeni i Thate - Tirane

Property ID : TRS-1015-300

Shitje 750 Euro /m2 - Apartamente 2+1
85 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Liqeni i Thate.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat me pamje nga Liqeni.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualet koridor dhe ballkon.
Ka orientim jug-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nuk ka pengesa per ndertime te tjera prane tij.
Hyrja eshte e pabanuar me pare.
Me dokumenta te rregullta
Cmimi 750 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme