Detajet e prones

TRS-1015-306 Apartament 2+1 ne shitje tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • 11

Property ID : TRS-1015-306

Apartamente ne shitje, Shitje 73,000 Euro - Apartamente 2+1
84 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore, perballe Kastratit.
Ka nje siperfaqe prej 84 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon dhe koridor.
Ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet, kondicioner etj.
Me orientim jug-perendim ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri, administrim, ashensore si dhe mundesi parkimi rreth tij dhe ne katin nentokesor.
Zona eshte e zhvilluar duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode, ka akses ne rrugen e Kavajes, blv. Gjergj Fishta, prane Universitetit Europian etj.
Me hipoteke
Cmimi 73.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme