Detajet e prones

TRS-1015-311 Vile 3-kateshe ne shitje ne rrugen Bardhyl - Tirane

 • 20140920_163836
 • 20140920_163916
 • 20140920_163958
 • 20140920_164056
 • 20140920_164100
 • 20140920_164315
 • 20140920_164339
 • 20140920_164359
 • 20140920_164435
 • 20140920_170350
 • 20140920_170407
 • 20140920_170611

Property ID : TRS-1015-311

Shitje 400,000 Euro - Vila
371 m26 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Vile 3-kateshe ne shitje ne rrugen Bardhyl.
Ndodhet prane Unazes, dhe ne nje zone te zhvilluar.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale 340.92 m2 dhe ndertim 371 m2 te shperndare ne 3 kate, kati i 1-re me siperfaqe 126.8 m2.
Vila ofrohet pjeserisht e mobiluar.
Oborri eshte i rrethuar i sistemuar dhe me vend per parkim.
Me hipoteke.
E pershtatshme per banim dhe biznes per shkak te pozicionit qe e favorizon.
Cmimi 400.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme