Detajet e prones

TRS-1015-314 Apartament 3+1 ne shitje ne Durres - Tirane

 • P1060314
 • P1060319
 • P1060320
 • P1060322
 • P1060324
 • P1060325
 • P1060326
 • P1060328
 • P1060329
 • P1060332
 • P1060337

Property ID : TRS-1015-314

Apartamente ne shitje, Shitje 140,000 Euro - Apartamente 3+1
120 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Durres.
Ndodhet ne katin e 9-te banim ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne: soxhorno te madhe sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon i cili ju ofron pamje nga deti.
Me orientim jug-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri ku kane apartamente shume personalitete te njohura duke ju ofruar ashensore, siguri, administrim dhe ndodhet ne nje zone qe ju ofron te gjitha kushtet per nje jete sa me komode, prane saj do te gjeni, supermarkete, restorante, dyqane, lokale te ndryshme etj.
Me hipoteke.
Cmimi 140.000

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme