Detajet e prones

TRS-1016-547 Vile 2-kateshe shitje Yrshek Kashar - Tirane

Property ID : TRS-1016-547

Shitje 120,000 Euro - Vila
130 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe shitje Yrshek Kashar
Ndodhet ne nje zone me infrastrukture te rregullt
Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe 300 m2 dhe ndertim 130 m2
te organizuar ne 2 kate:
-Kati i 1-re me siperfaqe 67 m2 i organizuar ne sallon , kuzhine dhe tualet
-kati i 2-te me 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, koridor dhe ballkon
Vila ofrohet e mobiluar
Vila eshte e rrethuar me mure dhe me oborr te sistemuar e te gjelberuar, me mundesi parkimi
dhe me punime teper cilesore.
Me dokumenta te rregullta
Cmimi 120.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme