Detajet e prones

TRS-1016-549 Vile 3- kateshe ne shitje tek Tregu Elektrik - Tirane

 • 31
 • 32
 • 33
 • 36
 • imag0911
 • imag0912
 • imag0913
 • imag0914
 • imag0915
 • imag0917
 • imag0918
 • imag0920

Property ID : TRS-1016-549

Shitje 250,000 Euro  
220 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 3- kateshe +podrum ne shitje tek Tregu Elektrik
Ka nje siperfaqe prej 220 m2 te organizuar ne:
Me hipoteke dhe leje ndertimi te rregullt.
Parking per tre makina.
Kati I pare eshte dyqan 24m ,mund te hapet dhe nje dyqan I dyte me sip 15m.
Kati I dyte,dy dhoma gjumi + banjo
Kati I trete,dhome ndenje me oxhak funksional + guzhine + tarrace(verande)
Bodrumi,dy dhoma + banjo,I pershtatshem per ambjent pune ose magazine.
Vila eshte e rrethuar me mure, me porte me vete me mundesi parkimi
per 3 makina ne oborrin e saj.
Avantazh i kesaj prone eshte vendodhja e saj , buze rruge dhe mund te perdoret
per banim ose biznes
Me hipoteke
Cmimi 250.000 euro
Cmimi per qera 1000 euro ne muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme