Detajet e prones

TRS-1016-551 Bar-kafe ne shitje tek Xhamlliku - Tirane

  • 9
  • 11
  • 12
  • 14
  • 15
  • 17
  • 22

Property ID : TRS-1016-551

Dyqane ne shitje, Shitje 1,400,000 Euro - Bar, Dyqan
186 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe ne shitje tek Xhamlliku.
Ndodhet buze rruge kryesore.
Me siperfaqe prej 186 m2 (ne fakt 220 m2) dhe verande prej 100 m2.
Lokali eshte totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet
Aktualisht me qera
Me hipoteke njesi
Ndodhet ne nje zone te populluar dhe me levizje gjate gjithe kohes
Cmimi 1.400.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme