Detajet e prones

TRS-1016-562 Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri - Tirane

  • 4

Property ID : TRS-1016-562

Dyqane ne shitje, Shitje 55,000 Euro - Dyqan
52.8 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat prane rruges kryesore prane karburant Kastrati
Dyqani ka nje siperfaqe prej 52.8 m2, te pajisur me tualet
Dyqani eshte i pershtatshme dhe per bar kafe pasi ka verande te shfrytesueshme prej
40 m2, per parukeri etj
Me hipoteke njesi.
Cmimi 45.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme