Detajet e prones

TRS-1017-783 Shitet apartament 2+1 tek sheshi Willson - Tirane

Property ID : TRS-1017-783

Apartamente ne shitje, Shitje 1,400 Euro m2 - Apartamente 2+1
105 m22 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek sheshi Willson
Apartamenti ndodhet ne katin e 4
Ka nje siperfaqe prej 105 m2
Eshte I organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 soxhorno dhe 1 tualete
Dy dritare kane pamje nga petro nini dhe dy te tjera Brenda kompleksit
Eshte e pajisur me hipotek
Cmimi 1400 euro m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme