Detajet e prones

TRS-1017-792 Shitet objekt 3 kateshne “Gjec Koder Preze”

Property ID : TRS-1017-792

Shitje 250,000 Euro  

Shitet objekt 3 kateshne “Gjec Koder Preze”
Ka nje sip nderitmi 300 m2 secili kat.
Eshte ndertuar mbi nje truall me sipefaqe 400 m2,
kati 1 ka 5 dyqane.
Gjysma e katit te 2 dhe 3 eshte hotel me 6 dhoma gjumi.
Ndetsa gjysme tjeter restorant.
Jane me leje ndertimi.
Cmimi 250.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme