Detajet e prones

TRS-1017-810 Shitet objekt 3 katesh ne autostrade , ne segmentin Tirane-CityPark - Tirane

Property ID : TRS-1017-810

Shitje 2,000,000 Euro - Magazine

Shitet objekt 3 katesh ne autostrade , ne segmentin Tirane-CityPark
Objekti ndodhet buze rruge.
Ka nje siperfaqe prej 2700 m2
Kati i pare eshte 1200 m2,nga te cilat 400 m2 jane zyra
Kati i dyte eshte 1500 m2
Kati i tret i pa perfunduar eshte 500 m2
Cdo kate ka nga dy tualete
Objekti ka obore perpara 500 m2 dhe 1000 m2 pas.
Cmimi 2.000.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme