Detajet e prones

TRS-1017-811 Shitet apartament duplex te Kodra e Diellit. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 8
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27

Property ID : TRS-1017-811

Apartamente ne shitje, Shitje 260,000 Euro - Apartamente 3+1
150 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament duplex te Kodra e Diellit.
Apartamenti ka nje siperfaqe pre 150 m2 por ne certifikate eshte 135 m2
Kati i dyte dhe i tret ne total eshte 150 me gjithe ambjentet e perbashketa.
eshte e organizuar ne: katin e poshtem eshte soxhorno,kendi gatimit dhe i ngrenies,ballkono dhe tualet.
ne katin e dyte te duplex ne te cilin ngjitesh me shkalle nga brenda ,jane tre dhoma gjumi nje tualet me dritare.
Ka investime ekstra me gipse,parket gjerman ne te gjithe mabjentin e shtepise,dritare alumini dopio xham,me termoizolim,
Ngrofja behet me dru.
Orientimi eshte Jug-lindje-perendim.
ka pamje fantastike

Ka garazh me qepen i cili eshte i perfshire ne cmim .
Cmimi i shitjes  260.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme