Detajet e prones

TRS-1115-317 Bar-caffe ne shitje buze rruges nacionale prane Caza Italia - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-1115-317

Dyqane ne shitje, Shitje 350,000 Euro - Bar, Dyqan
107 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-caffe ne shitje buze rruges nacionale prane Caza Italia.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar buze rruge.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 107 m2 dhe verande te jashtme prej 70 m2.
Ofrohet totalisht i mobiluar.
Aktualisht eshte ne gjendje pune me klientele te rregullt.
Me hipoteke.
Cmimi 350.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Prona te ngjashme