Detajet e prones

TRS-1115-335 Bar-restorant ne shitje ne Bllok - Tirane

Property ID : TRS-1115-335

Dyqane ne shitje, Shitje 4,000 Euro /m2 - Dyqan
488 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-restorant ne shitje ne Bllok.
Ndodhet ne nje nga pikat e referimit te kesaj zone.
Ka nje siperfaqe totale prej 488 m2 nga te cilat 258 m2 eshte restoranti dhe 230 m2 eshte bar-kafe.
Ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet.
Ka nje aktivitet disa vjecare me klientele te rregullt dhe nje emer te krijuar nder vite.
I pershtatshem per bar-restorant, fondacione, zyra, shkolle, kopesht, show room, dhe cdo lloj aktiviteti tjeter tregetar.
Me hipoteke.
Cmimi 4000 euro/m2 per sip. totale

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme