Detajet e prones

TRS-1115-345 Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok - Tirane

  • 7-11
  • 7-12
  • 7-13
  • 7-14
  • 7-15

Property ID : TRS-1115-345

Apartamente ne shitje, Shitje 300,000 Euro - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok
Ndodhet ne katin e 7-te ne  rrugen Abdyl Frasheri.
Apratamenti ka nje siperfaqe prej 120 te organizuar ne: sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi,  tualet , koridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe teper bashkekohor.
Me orientim jug-lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Me hipoteke.
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuar nga te huajt dhe vendasit, ne qender te Bllokut dhe vetem disa metra larg nga Liqeni.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme