Detajet e prones

TRS-1115-346 Apartament 2+1 ne shitje ne Myslym Shyri - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • viber image

Property ID : TRS-1115-346

Apartamente ne shitje, Shitje 98,000 Euro - Apartamente 2+1
86 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit ne nje pallat te ri.
Ka nje siperfaqe totale prej 86 m2 dhe siperfaqja neto 72 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kushinen, 2 dhoma gjumi, tualet , koridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Ka punime te brendshme teper cilesore ku mund te permendim: ambjenti i shtruar me parket, tavanet e varur dhe prej druri, punime guri, dritaret dopio xham pajisura me grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin etj.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar, siguri, administrim dhe ashensore.
Me hipoteke.
Cmimi 98.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme