Detajet e prones

TRS-1115-349 Apartament 1+1 ne shitje ne Golem - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5

Property ID : TRS-1115-349

Apartamente ne shitje, Shitje 35,000 Euro - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje ne Golem.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri rreth 150 m larg detit.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet.
Apartamenti ka oreintim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Zona ku pozicionohet apartamenti ka infrastrukture te rregullt, supermarket, dyqane etj.
Me hipoteke.
Cmimi 35.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme