Detajet e prones

TRS-1116-568 Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok - Tirane

 • 2fe8772a-5371-4538-ac6d-52dcbb045eda
 • 05a513f5-7e4a-49af-8214-ae19541057f2
 • 9f7f3336-6089-4df0-b684-2ed50545f8b6
 • 74d00e6d-2caf-4ee5-8e03-bbd8c9aee724
 • 97b271ca-51a8-4d85-aae3-4295d3885fa7
 • 819d151f-3d2b-40ad-923d-83bec3b7f766
 • 833ee3a7-9dc9-4314-80bd-4fa48a366387
 • 5466a3f8-7d17-4fef-859f-626e680e623e
 • 68352dee-d1d0-42de-91be-7fe7aa13349d
 • 5057810c-848f-401f-977c-f5230d3e5fc7
 • aefacf58-deac-4009-b686-c5eaf1eacbbd
 • afce72b4-777b-40bf-913c-24469e87ca5c
 • befa6ee3-11fa-448b-a29b-b4bea6e58a45
 • d7157f22-5f5b-4ae2-b30c-f06b977d17bf

Property ID : TRS-1116-568

Apartamente ne shitje, Shitje 260,000 Euro - Apartamente 2+1
140 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne Bllok
Ndodhet ne katin e 8-te banim ne pallat te ri prane rruges Sami Frasheri
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkon.
Me orientim nga jug-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Guzhine moderne , investim i ri totalisht
Me dokumenta te rregullta.
Aktualisht me qera  800 euro/muaj neto , kontrate 3 vjecare.
Pallati ofron ashensore,siguri, administrim dhe me akses ne rruget Kryesore.
Cmimi i shitjes 260.000 euro 

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme