Detajet e prones

TRS-1116-569 Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok - Tirane

 • 20
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 30
 • 31
 • 32

Property ID : TRS-1116-569

Apartamente ne shitje, Shitje 170,000 Euro - Apartamente 2+1
140 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Bllok
Ndodhet ne katin e 4-rte banim ne pallat te ri prane Kinema Agimi
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar, ne brendesi te tij ka punime teper cilesore
si ambjenti i hstruar me parket, dritaret dopio xham pajisura me Grila, punime gipsi etj
Me orientim nga jug-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Me hipoteke
Pallati ofron ashensore,siguri, administrim dhe me akses ne rruget Kryesore. etj
Cmimi 170.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme