Detajet e prones

TRS-1116-571 Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni Artificial - Tirane

  • 12
  • 3
  • 5
  • 8
  • 9
  • 11

Property ID : TRS-1116-571

Apartamente ne shitje, Shitje 98,000 Euro - Apartamente 3+1
107 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje tek Liqeni Artificial
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri ne rrugen Eduard Mano
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 te organizuar ne : sallon sebashku me kuzhinen
3 dhoma gjumi, 2 tualete koridor dhe ballkon
Ofrohet i mobiluar
Apartamenti eshte me hipoteke njesi
Ndodhet ne nje zone e cila eshte e qete per banim pasi pallati eshte 4-katesh
dhe te jep idene e nje vile private , me gjelberim dhe infrastrukture te rregullt.
Cmimi 98.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme