Detajet e prones

TRS-1116-588 Lokal per shitje tek Rr.Don Bosko - Tirane

  • 8
  • 10
  • 11
  • 13
  • 19

Property ID : TRS-1116-588

Dyqane ne shitje, Shitje 100,000 Euro - Bar

Shitet lokal tek Rruga Don Bosko,90.3 m2
dhe 30 m2 ne proces legalizimi.
Eshte i arreduar dhe i leshuar me qera .
Ka nje lulishte ku ka 28 tavolina jashte.
Cmimi okazion 100.000 euro
ose 80.000 euro cash dhe pjesa tjeter makine.

 

Shitur

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme