Detajet e prones

TRS-1117-816 Shitet Hotel ne Tirane - Tirane

 • 42
 • 1 - Copy
 • 5
 • 7
 • 9
 • 10
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 22
 • 41

Property ID : TRS-1117-816

Shitje 20,000,000 Euro - Hotel

Shitet Kompleks ndertimi tek kthesa e Kamzes , 
Nga sheshi Nene Tereza ka nje largesi prej 4 kilometra.
Ka nje siperfaqe prej 18.900 m2 ndertim
Truall me siperfaqe 2500 m2
Eshte i organizuar ne : restorant (kapacitet 100 vende ),bar,recepsion dhe 400 m2 salle konferencash.
Brenda kompleksit ka Hotel ka 34 dhoma ,5 prej tyre jane si apartamente dhe 5 te tjera jane dhoma VIP me hidromasazhe etj
Brenda kompleksit ka ambjente me siperfaqe te ndryshme qe leshohen here pas here me qera ne funksion te bizneseve duke qene se eshte nje pike strategjike ku ka perreth biznese elitare,
Eshte shum afer me aeroportin e rinasit dhe portit te durresit dhe duke u pozicionuar buze autostrades ka mundesira per akomodim per turistet qe vijne nga aeroporti dhe nga porti i durresit.
Ka 3 ashensor
Ka parking 2 kate
Ka ambjente shlodhese, ka bare rreth e rrotull ,
Komplet Rezidenca Shitet e pa ndare ( ka nje Mini bus me 7 vende ne sherbim te klienteve )
70% e ujit eshte me panele diellore ,ka dhe sistem filtrimi. Hoteli mund te shitet edhe me vete gjethashtu edhe ambjentet e tjera qe mund ti nevojiten hotelit pasi jane te gjitha me certifikata pronesie te ndara me vete.
Cmimi i shitjes 20 Milion euro 

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme