Detajet e prones

TRS-116-372 Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja - Tirane

 • 1
 • 2
 • 14
 • 15
 • 5
 • 5_Copy1
 • 6_Copy1
 • 8_Copy1
 • 11_Copy1
 • 14_Copy1
 • 15_Copy1
 • 1_Copy1
 • 3_Copy1

Property ID : TRS-116-372

Apartamente ne shitje, Shitje 130,000 Euro - Apartamente 2+1
133 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Jordan Misja
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje Kompleks Pallatesh prane burgut,  Unazes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 133 m2 te organizuar ne : sallon te madh sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Punimet e brendshme jane teper cilesore dhe ka nje arredim me nje investim prej 40.000 euro.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar, konicioner ne te gjithe ambjentin, dritaret dopio xham pajisura me grila,tualete me dritare dhe me vaske ne dhomen matrimoniale, ballkoni me tende dielli  etj.Me orienti, lindje  dhe jug me dritae natyrale gjate gjithe dites
Pallati eshte i ri me ashensore, administrim, me siguri dhe pozicioni i saj eshte teper i favorshem pasi ka akses ne rrugen kryesore ne Unaze.
Ka te perfshire ne cmim dhe garazh me siperfaqe 45 m2 me vend per 3 makina qe parkohen lehtesisht pa penguar njera tjetren, me nje porte te perbashket me vlere 3500 euro dhe ngjitet direkt me ashnesor per ne apartament
Me hipoteke.
Cmimi 130.000 euro.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme