Detajet e prones

TRR-116-382 Bar-restorant me qera ne Tiranen e Re - Tirane

  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Property ID : TRR-116-382

Dyqane me qera, Qera 3,000 Euro /muaj - Restorant
115 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-restorant me qera ne Tiranen e Re.
Ndodhet ne nje nga rruget e cila ka frekuentim te larte te njerezve por njekohesisht ju ofron dhe qetesine per te kaluar momente relaksuese prane ketij ambjenti.
Lokali ka nje siperfaqe prej 115 m2, verande ne pjesen e perparme me siperfaqe 100 m2 dhe 30 m2 ne pjesen e mbrapme.
Ofrohet totalisht e arreduar me te gjitha pajisjet, aksesoret e nevojshem per ushtrimin e aktivitetit.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme