Detajet e prones

TRS-116-394 Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ekspozites.

 • 030920112494
 • 030920112495
 • 070920112496
 • 070920112498
 • 070920112500
 • 070920112501
 • 070920112503
 • 070920112507
 • 070920112508
 • 070920112509
 • 070920112511
 • 070920112513

Property ID : TRS-116-394

Apartamente ne shitje, Shitje 1,400 Euro /m2 - Apartamente 2+1
105 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ekspozites.
Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne : sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti ka punime extra si dritaret dopio xham pajisura me grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin etj.
Apartamenti ofrohet bosh dhe i mobiluar sipas kerkeses me nje mobilim te ri dhe teper bashkekohor.
Me orientim jug-lindje me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim, siguri dhe pozicionohet ne nje zone teper te zhvilluar dhe te preferuar si nga te huajt dhe vendasit duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode, vetem disa metra larg, Myslym Shyrit, zones se Bllokut etj.
Me hipoteke
Cmimi i shitjes bosh me 1400 euro/m2 dhe me mobilim 1550 euro/m2.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme