Detajet e prones

TRS-116-397 Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande - Sarande

  • Untitled1
  • DSC00005-1030x579

Property ID : TRS-116-397

Apartamente ne shitje, Shitje 72,000 Euro - Apartamente 1+1
77 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande
Ndodhet ne nje kompleks banesash te reja ne forme vilash ne harmoni me natyren dhe bregdetin e Sarandes.
Apartamenit ka nje siperfaqe prej 77.32 te organizuar ne: soxhorno sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe nje verande prej 20 m2 duke ju ofruar nje pamje te mrekullueshme te bregdetit te Sarandes.
Banesat ndodhen buze detit dhe ne kompleksin e tyre ju ofrojne te gjitha kushtet per nje jete sa me komode gjate vitit si dhe per periudhen e veres.
Me hipoteke.
Cmimi 72.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme