Detajet e prones

TRS-116-399 Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri - Tirane

 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • 15
 • 17

Property ID : TRS-116-399

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro /m2 - Apartamente 3+1
118 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

.
Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit ne nje pallat te ri buze rruges Him Kolli.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. koridor dhe depo e vogel.
Me orientim nga lindja me drite dielli gjate gjthe dites dhe pamje te rruges Myslym Shyri.
Apartamenti ne brendesi te tij ka punime cilesore si ambjenti i shtruar me parket, sistem qendror ngrohje me gaz, oxhak funksional, punimet e gipsit etj.
Ofrohet bosh vetem me kundrabufe.
Pallati ju ofron siguri, administrim, ashesnore si dhe nje parkim nentokesor me cmim extra me siperfaqe 16 m2 sipas deshires.
Pozicionohet ne nje zone e cila eshte e preferuar si nga te huajt dhe vendasit ne Myslym Shyri dhe me akses ne rrugen e Kavajes.
Me hipoteke

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme