Detajet e prones

TRS-116-401 Shitet Klinike prane Tirana Bank - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8

Property ID : TRS-116-401

Dyqane ne shitje, Shitje 2,000 Euro /m2 - Ambjente biznesi, Dyqan
84 m21 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet Klinike ne Komunen e Parisit, prane Tirana Bank
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri buze rruge kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 84 m2 te organizuar ne 2 ambjente njera prej tyre funksionon si klinike dentare me siperfaqe 42 m2 dhe ambjenti tjeter funksionon si zyre per konsulence ortopedike.
Shitet ambjenti sebashku me biznesin me nje investim cilesore dhe me vendodhje ne nje zone te populluar se fundmi duke ju ofruar dhe fasilitete per klientet tuaj .
Me hipoteke.
Cmimi 2000 euro/m2.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme