Detajet e prones

TRS-117-611 Vile ne shitje te Myslym Shyri - Tirane

  • 15555858_733341946834784_1057775514_n
  • 15570905_733341730168139_893166015_n
  • 15577387_733341756834803_923907498_n
  • 15591895_733341690168143_1169660921_n

Property ID : TRS-117-611

Shitje 850 Euro m2 - Vila

Shitet kati i 2-te si dhe nencatia e viles 2-kateshe, e cila
ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, prane rruges kryesore.
Cdo kat eshte 140 m2, pra siperfaqja totale eshte 280 m2.
Eshte e pershtatshme per zyra biznesi, klinika mjekesore etj.
Objekti eshte me hipoteke.
Cmimi eshte 850 Euro/m2.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme