Detajet e prones

TRS-117-617 Vile 470 m2 ne shitje, te Fresku - Tirane

 • 1
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20

Property ID : TRS-117-617

Shitje 180,000 Euro - Vila
300 m26 Dhoma Gjumi4 Tualet4 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet objekt 3 kate prane Fresku-t.
Trualli ka nje siperfaqe totale prej 470 m2, prej te cilave
100 m2 e ze siperfaqja e ndertimit dhe 370 m2 eshte vetem oborr.
Oborri eshte i rrethuar nga te treja anet me avlli me mur,
ndersa rrethimi nga veriu eshte bosh.
Pothuajse I gjithe oborri (90%) jashte eshte i mbjelle me agrume te ndryshme.
Objekti (vila) perbehet nga 3 kate; kati i pare dhe kati i dyte me nje siperfaqe prej 100 m2 secili.
Se bashku me katin e trete i cili eshte papafingo dhe me sip. e ballkoneve shkon ne total nje
Me gjithe sip. e ballkoneve shkon ne total sip. ndertimi prej 300 m2.
Garazhi per parkimin e makinave eshte gjysem nentokesor me kapacitet per 3 makina,
gjithashtu ofron edhe ambjente magazinimi.
Nje pjese e oborrit sherben gjithashtu per parkimin e nje makine.
Shtepia eshte me punime cilesore, me sistem termoizolimi.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket druri dhe shtepia ofrohet e mobiluar 90%.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme