Detajet e prones

TRS-117-618 Hotel 100m2 ne shitje, ne Sarande - Sarande

  • 17
  • 18
  • 21
  • 22
  • 26
  • 32
  • 41

Property ID : TRS-117-618

Shitje 800 Euro - Hotel
1000 m29 Dhoma Gjumi8 Tualet  Shto ne liste Printo

Hotel ne shitje ne Sarande, 1000 m2
Hoteli eshte 4katesh.
Eshte i organizuar ne: Kati perdhe ka nje sip. prej 250 m2 i predispozuar per bar dhe restorant;
tre katet e tjera jane te organizuara ne apartamente 3+1 me mobilim
Hoteli ofron pamje panoramike nga deti dhe frekuentohet me se shumti nga turiste.
Eshte me dokumenta te rregullta, me certifikate pronesie, hipoteke.
Cmimi 800.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme