Detajet e prones

TRS-1215-350 Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane te Re - Tirane

 • 1.1
 • 1.2
 • 1.4
 • 1.6
 • 1.10
 • 1.22
 • 2.1
 • 2.2
 • 2.5
 • 3.3
 • 3.4
 • 4.1
 • 5.1
 • 5.3
 • 6.4
 • 8.1
 • 8.4
 • 8.5

Property ID : TRS-1215-350

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 365,000 Euro - Apartamente 3+1
188 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane te Re.
Ka nje siperfaqe prej 146 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte ne dhomen matrimoniale, koridor dhe nje verande te mrekullueshme me siperfaqe 42 m2.
Ndodhet ne katin e 7-te te parafundit ne nje kompleks te mireorganizuar duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode
Apartamenti ka punime teper cilesore dhe bashkekohore ku mund te permendim:
-Orientimi funksion i hapesirave
-sistemet e ngrohjes, ftohjes dhe ajrimit,
-sistemi i furnizimit me gaz per gatim,
-Vetrata ne te gjitha ambjentin te prodhuara ne Gjermani me sistem izolimi kundrejt zhurmave, ndotjeve etj.
-Ambjenti i shtruar me parket cilesor
-Punime te brendshme cilesore dhe i arreduar me nje nder arkitektet me te njohur ne Shqiperi.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje arredim bashkekohor dhe i menduar ne cdo detaj ne prefeksion.
E vecanta e kesa prone eshte veranda e saje shtruar me dru rezistent ndaj klimes me siperfaqe 42 m2 me 100 lloje bimesh te ndryshme te gjelberuara gjate gjithe vitit, duke ju ofruar nje pamje te mrekullueshme plot ajer te paster ku ju mund te kaloni nje momente te mrekullueshme me familjen tuaj.
Apartamenti ka nje orientim jug-lindje dhe perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites, me pamje nga fushat, kodrat dhe nga Liqeni.
Pozicionohet ne nje Kompleks i cili ju ofron siguri me kamera dhe roje 24-h, amdinistrim ashensore me nje lulishte 1000 m2 per banoret etj
Ka garazh nentokesor me siperfaqe 15 m2 dhe depo 6 m2
Cmimi i i shitjes 365.000 euro
Me hipoteke.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme