Detajet e prones

TRS-1215-352 Vile 3-kateshe ne shitje ne rrugen e Elbasanit prane parkut Kombetar - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
  • 14

Property ID : TRS-1215-352

Shitje 400,000 Euro - Vila
640 m25 Dhoma Gjumi3 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 3-kateshe ne shitje ne rrugen e Elbasanit prane parkut Kombetar
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 504 m2 dhe ndertim prej 640 m2 te organizuar ne:
-Kati i 1-re me siperfaqe prej 200 m2 i cili sherben si garazhd, parkim dhe lavanderi.
-Kati i 2-te me siperfaqe 240 m2 e organizuar ne holl te madh, ambjent ngrenie per mysafir, kuzhine , ambjent ngrenie per familjaret, ambjent ndenjie per familjen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, lavanderi, verande dhe dalje ne oborr ku gjendet pishina.
-Kati i 3-te me sip.200 m2 e ndare ne 3 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale eshte e pajisur me dollap, tualet dhe me dalje ne verande, tualet dhe shkallet te cilat te nxjerrin ne tarace.
Vila eshte e rrethuar me sistem sigurimi, me mure me porte elektrike, me oborr te gjelberuar.
Ka pishinen me teknologji gjermane, hidromasazh etj, depozita uji etj.
Me hipoteke.
Cmimi  i shitjes 400.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme