Detajet e prones

TRS-1215-354 Pub ne shitje ne rrugen e Elbasanit - Tirane

  • 20
  • 9
  • 6
  • 4

Property ID : TRS-1215-354

Dyqane ne shitje, Shitje 400,000 Euro - Dyqan
301 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Pub ne shitje ne rrugen e Elbasanit.
Ndodhet buze rruge prane Qytetit Studenti.
Ka nje siperfaqe prej 301 m2 dhe ofrohet totalisht i arreduar.
Ka sistem aspirimi, kondicionimi, izolimi akustik dhe me leje mjedisore.
Me hipoteke

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme