Detajet e prones

TRS-1215-355 Vile 3-kateshe ne shitje ne Sauk - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 8
 • 18
 • 25
 • 29
 • 30
 • 33
 • 34
 • 36

Property ID : TRS-1215-355

Shitje 220,000 Euro - Vila
420 m26 Dhoma Gjumi3 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 3-kateshe ne shitje ne Sauk.
Ndodhet buze rruge ne nje zone ku jane perqendruash shume rezidenca.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 370 m2 dhe ndertim 420 m2 organizuar ne 3 kate.
Vila ofrohet totalisht e arreduar.
Ka oborr te sistemuar dhe gjelberuara me venda parkimi ne te.
Me hipoteke.
Cmimi 220.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme