Detajet e prones

TRS-1215-356 Apartamente 1+1 ne shitje ne Durres - Tirane

  • 1
  • 2

Property ID : TRS-1215-356

Apartamente ne shitje, Shitje 30,000 Euro - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartamente 1+1 ne shitje ne Durres,prane rrotes se Kuqe.
Ndodhen ne nje pallat me pamje nga deti.
Me siperfaqe 60 m2 jane te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Ndodhen ne katin e dyte dhe te peste banim prane bregdetit.
Ofrohen te mobiluara.
Me hipoteke.
Nje mundesi e mire per investim dhe per tu leshuar me qera si per periudhen e veres dhe gjate gjithe vitit.
Cmimi 30.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme