Detajet e prones

TRS-1215-357 Apartamente ne shitje prane Qendres Globe - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 12
 • Untitled

Property ID : TRS-1215-357

Apartamente ne shitje, Shitje 730 Euro /m2 

Apartamente ne shitje prane Qendres Globe
Ndodhen ne nje rezidence moderne me cilesi te larte Ndertimi.
Kjo rezidence pervec kualitetit te ndertimit ju ofron dhe hapesira te gjelberta, cilesine urbane etj.
Ne kete rezidence do te gjeni apartamente duke filluar nga siperfaqja 39.41m2-120 m2.
Kompleksi ka nje arkitekture te paster me zhvillim perimetral pergjate territorit duke krijuar nje hapesire publike qendrore te karakterizuar nga qetesia,gjelberimi dhe relaksi qe i ofrohet banoreve.

Me dokumenta te rregullta
Cmimi 730 euro/m2

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme