Detajet e prones

TRS-1215-361 Ambjent ne shitje ne Don Bosko - Tirane

  • 722c6f0a-6387-4510-b4b6-2b625fd77855
  • c22ec76a-3f17-4f0f-9fd4-7f1ab26c2792
  • fef471b9-4a30-42c8-9f66-edc27573ff0f

Property ID : TRS-1215-361

Shitje 1,000 Euro /m2 - Ambjente

Shitet Ambjent ne Don Bosko

Ka nje siperfaqe totale prej 440 m2 megjithe ambjentet e perbashketa .

Ndodhet ne  katin i dyte e organzuar ne nje ambjent te tere me fasade xhami , eshte open space .Eshte shume e pershtatshme per  call center, zyra , klinik mjekesore dhe dentare ,qender estetike dhe trajnimesh , qender kursesh etje .Ka komunikim me vete me shkalle per hyrje dalje klientesh , po ashtu dhe nga shkalla e pallatit .

Ndodhet ne nje kompleks sherbimesh me nje lokacion shum te mire , zona eshte shume e  populluar duke i dhene avantazh cdo aktiviteti qe mund te zhvillohet, ka prane shkollla dhe institucione te shumta perreth  dhe stacion autobuzi shume afer  .Eshte nje mundesi shume e mire edhe  per investim pasi eshte dhene me qera 2000 euro/ muaj bruto  , me kontrate 2+3 vjecare .

Cmimi shitjes 1000 euro m2

Cmimi i shitjes  440.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme