Detajet e prones

TRS-1215-362 Lokal ne shitje ne Don Bosko - Tirane

  • 5
  • 11
  • 13

Property ID : TRS-1215-362

Dyqane ne shitje, Shitje 650,000 Euro - Dyqan
490 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Lokal ne shitje ne Don Bosko
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar nga njerezit, prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 650 m2 te organizuar ne 2 kate dhe verande
Aktualisht me qera me 1800 euro/muaj
Funksionojne si nje ambjent i tere .
Zona eshte e populluar, prane komplekseve dhe pallateve duke i dhene avantazh ketij aktiviteti
Me hipoteke
Cmimi 650.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme