Detajet e prones

TRS-1215-363 Truall me leje ndertimi ne shitje ne Vaqarr - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 8

Property ID : TRS-1215-363

Shitje 400,000 Euro - Toka, Vila

Truall me leje ndertimi ne shitje ne Vaqarr.
Ka nje siperfaqe totale prej 5000 m2 te ndare ne 4 certifikate pronesie me 1000 m2 dhe 1000 m2 ambjent ne sherbim te ketij kompleksi vilash sipas projektit.
Ka leje ndertimi per objekt me keoficent shfrytezimi 16.8% me siperfaqe prej 250 m2 te organizuar ne 2 kate perkatesisht:
-kati i 1-re me siperfaqe 168 m2 dhe kati i dyrte me siperfaqe 82 m2
Projekti i viles 2 -kateshe eshte me veshje guri, lidhja e kateve behet nepermjet shkalleve te brendshme, me verande te madhe , me ambjente shplodhese me siperfaqe te konsiderushme rreth saj etj
Pozicionohet prane rruges kryesore ne nje zone te qete per banim , plot ajer te paster dhe gjelberim.
Me hipoteke.
Cmimi total per 4000 m2 eshte 400.000 euro
Secila 1000 m2 me  120.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme