Detajet e prones

TRS-1215-365 Apartament 3+1 me qera prane Konviktit te Mjekesise - Tirane

  • 20151219_145222
  • 20151219_145213
  • 20151219_145149
  • 20151219_145115
  • 20151219_145056
  • 20151219_145040
  • 20151219_145026
  • 20151209_185701
  • 20151125_215923
  • 20151122_085613

Property ID : TRS-1215-365

Apartamente me qera, Qera 286 Euro /muaj - Apartamente 3+1
107 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera prane Konviktit te Mjekesise.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges Kyresore
Ka nje siperfaqe prej 107 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar,3 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte me dritare, ballkon dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar.
Me orientim jug-perendim ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri me ashensore, me siguri dhe administrim.
Pozicioni i saj ka disa avantazhe pasi ndodhet prane rruges, prane Qendrave spitalore etj.
Cmimi 40.000 leke/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme