Detajet e prones

TRS-1215-369 Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri - Tirane

 • 16
 • 17
 • 18
 • 20
 • 23
 • 24
 • 28
 • 30
 • 31
 • 33
 • 34

Property ID : TRS-1215-369

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro m2 - Apartamente 3+1
200 m23 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 5-te jo i fundit ne pallat ekzistues me dalje nga rruga Myslym Shyri dhe Muhamet Gjollesha, ne nje zone te qete per banim
Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 180 m2 dhe 200 m2 sebashku me ambjentet e perbashketa te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi secila me tualete, ballkon dhe koridor.
Ofrohet totalisht e arrdeuar me mobilim te ri , basjkekohor dhe teper luksioz.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ku mund te permendim: parket i cilesise se larte, A/C ne te gjithe ambjentin, dritaret dopio xham pajisur me grila.
Me orientim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites dhe me pamje paronamike te zones perreth.
Pallati pozicionohet ne nje zone te preferueshme per banim si nga te huajt dhe vendasit duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Me hipoteke.
Cmimi 1200 euro/m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme